Przeglądasz starą wersję strony internetowej firmy Quantum - zapraszamy TUTAJ na nową stronę.
Produkty wg:
producenta
kategorii
zastosowań

Partnerzy

Tajemnicą sukcesów naszej firmy jest stabilna, wieloletnia współpraca ze wszystkimi partnerami, oparta na wzajemnym głębokim zaufaniu, cyklicznych szkoleniach oraz merytorycznych, codziennych dyskusjach dotyczących skomplikowanych zagadnień technicznych - wielu z naszych partnerów to absolutni technologiczni liderzy rynku światowego.

Firma nasza posiada status autoryzowanego dystrybutora, partnera VAR lub jest partnerem handlowym między innymi następujących firm:


Sprzęt R&D dla Projektantów


Lauterbach

Lauterbach jest największym producentem emulatorów i debugerów. Założona w 1979 roku spółka ma ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu narzędzi mikroprocesorowych i rozwoju narzędzi dla projektantów systemów wbudowanych. Lauterbach jest wynalazcą całego systemu narzędzi pod nazwą TRACE. Sprzęt i dedykowane do niego oprogramowanie TRACE32 obsługuje ponad 350 różnych rodzajów procesorów, co w rozwinięciu na modele (w określonych architekturach) daje grubo ponad 3000 różnych typów procesorów.

www.lauterbach.de


XJTAG

XJTAG oferuje wysoce konkurencyjne rozwiązania "Boundary Scan JTAG" dla projektantów i programistów układów elektronicznych.

www.xjtag.comPrzemysłowy sprzęt komputerowy


Accusys

Accusys jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek produktów RAID.

www.accusys.com.tw


Advanced Digital Logic

www.adl-usa.com


AOS Technologies AG

www.aostechnologies.com


Apacer

www.apacer.com


Arbiter Systems

Arbiter Systems projektuje i produkuje wysokiej jakości elektroniczne urządzenia pomiarowe.

www.arbiter.com


Arinfotek

www.arinfotek.com


Connect Tech Inc.

Firma Connect Tech projektuje oraz produkuje wysoko wydajne szeregowe adaptery wieloportowe, narzędzia inżynierskie, FPGA oraz cyfrowe produkty I/O, dyski SSD, moduły sterowników CAN, bezprzewodowe modemy radiowe oraz urządzenia "Ethernet-to-serial" na rynek przemysłowych oraz stacjonarnych komputerów PC. Produkty Connect Tech to płyty kompatybilne z PCI, PCI Express, CompactPCI, PC/104, PC/104-Plus, PCI/104-Express oraz magistralami ISA jak również zewnętrzne urządzenia typu "USB-to-serial" oraz "Ethernet-to-serial".

www.connecttech.com


Curtiss-Wright

Curtiss-Wright jest czołowym projektantem i producentem systemów oraz urządzeń określanych jako Commercial-Off-The-Shelf (COTS) - czyli urządzeń cywilnych (komercyjnych) zaadaptowanych na potrzeby wojskowe. Produkcja tych systemów prowadzona jest od poziomu płytki drukowanej aż do kompletnych, zintegrowanych podsystemów elektronicznych. Rozwiązania te sprawdzają się w zastosowaniach wojskowych, lotniczych, komercyjnych.

www.cwcembedded.com


Digital-Logic

Digital-Logic, to jedna z wiodących firm na rynku komputerów typu embedded. Została założona w 1992 roku i zajmuje się rozwojem, produkcją, jak również międzynarodowym obrotem wysoce zintegrowanych komputerów i systemów embedded. Firma rozwija miniaturowe systemy komputerowe oparte na architekturze x86 - Elan SC520, AMD Geode LX800, Intel Pentium M, Core Duo, Core 2 Quad, Atom. Oferta produkcyjna obejmuje moduły komputerowe (smartModule, COM-Express, smartCore Express), płyty główne embedded (PC/104, PC/104-Plus, PCI/104-Express, EPIC, EBX, 3.5" SBC), jak również systemy bez wentylatorowe Microspace.

www.digitallogic.com


Eurotech

www.eurotech-ltd.co.uk


General Micro Systems Inc.

Od powstania w 1979 roku, GMS stała się liderem w branży projektowania i produkcji Single Board Computers (SBC) dla VME oraz CompactPCI. GMS oferuje SBC dla magistral CompactPCI i VME, wykorzystujących procesory Intela i IBM / Motorola. Przez ostatnie 20 lat, GMS wprowadza na rynek najbardziej zaawansowane technologie oraz wiele innowacji.

www.gms4sbc.com


Hartmann Elektronik

Hartmann Elektronik rozwija i produkuje backplanes. Oferuje szeroką gamę produktów, jak również w pełni dostosowane systemy.

www.hartmann-elektronik.de


I-sft

I-sft rozwija i produkuje wyświetlacze TFT do zastosowań przemysłowych na całym świecie. Technologia State-of-the-art zapewnia rozwiązania dla skrajnych środowisk, w dziedzinach, w których zwykłe wyświetlacze nie mogą być używane.

www.i-sft.com


IEI Technology Corp.

IEI Technology Corp. jest jednym z wiodących na świecie producentów komputerów przemysłowych. Jednocześnie jest częścią grupy ICP. Firma zyskała reputację szczególnie zorientowanej na klienta. Wszelkie działania w zakresie badań technologicznych, projektowania produktów, ich rozwoju, elastyczności produkcji, marketingu, sprzedaży oraz obsługi klienta są planowane zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

www.ieiworld.com


iKey

iKey Industrial Peripherals (poprzednio Texas Industrial Peripherals) rozwija i produkuje: klawiatury, urządzenia wskazujące, płaskie panele wyświetlające. Produkty te są stosowane w przemyśle przez klientów na całym świecie.

www.ikey.com


Ka-ro

Ka-Ro Electronics to renomowana firma zajmująca się wysoko rozwiniętą elektroniką przemysłową.

www.karo-electronics.de


Lanner

www.lannerinc.com


MemoRight

www.memoright.com


MPL

MPL AG rozwija i produkuje komputery wysokiej jakości na potrzeby przemysłu.

www.mpl.ch


Planar

Planar Systems, to firma założona w 1983 roku z siedzibą w Oregon, w USA. Jest światowym liderem w technologii wyświetlania obrazu. Zapewnienia sprzęt i oprogramowanie dla najbardziej wymagających zastosowań: medycznych, kosmicznych i wojskowych.

www.planar.com


Portwell

www.portwell.com.tw


Protech Systems

Protech Systems założony w 1980 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji przemysłowych PC, produktów dla automatyki i komputerów embedded dla firm na całym świecie. Protech Systems założony w 1980 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji przemysłowych PC, produktów dla automatyki i komputerów embedded dla firm na całym świecie.

www.protech.com.tw


Redfox

Firma REDFOX rozwija, wytwarza oraz sprzedaje komputery i całe systemy do zastosowań w bardzo ciężkich warunkach. Poprzez aktywne działania naszych partnerów staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby rynku oraz naszych klientów wprowadzając coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Komputery marki REDFOX spełniają wszelkie wymogi w kwestii pracy mobilnej i stacjonarnej w bardzo ciężkich warunkach środowiskowych. Produkty firmy REDFOX są rozwijane i produkowane na terenie Szwajcarii, wiąże się to z iście szwajcarską prezycją i najwyższą jakością wykonania.

www.redfox.ch


STEC

STEC, Inc (dawniej SimpleTech, Inc), oferuje kompleksową linię produktów Flash oraz produktu oparte na rozwiązaniach pamięci DRAM.

www.stec-inc.com


Tri-M Technologies

Tri-M Technologies Inc dostarcza sprzęt i rozwiązania "pod klucz" dla systemów embedded. Jest to firma specjalizującą się w produktach PC/104.

www.tri-m.comOprogramowanie


Cogent

Cogent od roku 1995 dostarcza oprogramowanie i usługi dla przedsiębiorstw pracujących w środowiskach czasu rzeczywistego oraz dla systemów embedded. Klientami są taki firmy jak: Bank of Canada, Cadbury i Europejska Agencja Kosmiczna.

www.cogent.ca


FairCom

FairCom od 1979 roku zapewnia szybką, przenośną i sprawdzoną technologię baz danych dla profesjonalnych programistów. Z usług FairCom korzystają takie firmy jak: Adobe, Citibank, Computer Associates, Compuware, Visa.

www.faircom.com


MikroB S.A.

MikroB S.A. wykonuje usługi inżynierskie w zakresie automatyki juz od 1988 roku. Bardzo często są to systemy "pod klucz", które pracują na różnych obiektach przemysłowych: zarówno na niewielkich (jak np. małe linie produkcyjne, węzły cieplne), jak i na tych największych (huty, kombinaty, elektrownie).

www.mikrobsa.com.pl


QNX

QNX Software od 25 lat zajmuje się rozwojem oprogramowania i usług dla systemów czasu rzeczywistego.

www.qnx.com


Sybase

Sybase jest jedną z największych na świecie firm, która dostarcza oprogramowanie, usługi do zarządzania i umobilniania informacji w przedsiębiorstwie. Dzięki rozwiązaniom Sybase organizacje na całym świecie mają możliwość bezpiecznego korzystania z informacji i udostępniania ich pracownikom - w każdym miejscu i za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

www.sybase.com


Copyright © 2009-2014 QUANTUM Corp. All rights reserved.