Przeglądasz starą wersję strony internetowej firmy Quantum - zapraszamy TUTAJ na nową stronę.

Tu jesteś: -> Sprzęt IPC -> Komputery embedded -> SODIMM PC -> TRITON-320 (End Of Life)

Produkty wg:
producenta
kategorii
zastosowań

TRITON-320 (End Of Life)

Producent

Ka-Ro


Zdjęcia

  • Ka-Ro - TRITON-320 (End Of Life)

Dokumentacja PDF

  • Datasheet


Opis

TRITON-320 jest kompletnym komputerem zrealizowanym na płytce drukowanej o rozmiarach mniejszych niż karta kredytowa, przez co jest bezpośrednio gotowy do wykorzystania w docelowych systemach wbudowanych. TRITON-320 składa się z procesora Intel® / Marvell PXA oraz pamięci SDRAM i Flash. Zintegrowany kontroler LCD pozwala na bezpośrednie podłączenie ekranu LCD, a interfejs PCMCIA umożliwia bardzo proste rozszerzenie modułu o dodatkowe funkcje oraz integrację z systemem docelowym.

Moduł TRITON-320 domyślnie przeznaczony jest do zastosowań w aplikacjach wbudowanych, gdzie rozmiar, wysoka wydajność procesora oraz niskie zapotrzebowanie na energię jest bezwzględnie wymagane.

PXA320 Monahans

Procesor Intel® / Marvell PXA320 zaprojektowany został w celu sprostania rosnącym wymaganiom stawianym systemom wbudowanym nowej generacji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, procesor oferuje wysokie osiągi oraz elastyczną i szeroką funkcjonalność. Intel® / Marvell PXA320 przeznaczony jest szczególnie do zastosowań wbudowanych, gdzie idealnie sprawdza się w urządzeniach zasilanych bateryjnie o niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną. PXA320 jest pierwszym procesorem bazującym na technologii Intel® / Marvell XScale wspierającym technologię Intel® Wireless MMX™, która dostarcza wydajnej akceleracji multimedialnej z wykorzystaniem sprawdzonego zestawu instrukcji. Dodatkową innowacją jest technologia Intel® Quick Capture dostarczająca jednego z najbardziej elastycznych interfejsów do przechwytywania cyfrowych obrazów i nagrań video. Nowe możliwości technologii Wireless Intel SpeedStep® Power Manager wprowadzają energooszczędne funkcje przy utrzymaniu wysokiej wydajności.

Uniwersalny bootloader U-Boot

Wraz z modułem TRITON-320 dostarczony jest preinstalowany program ładujący U-Boot. U-Boot wspiera całą gamę opcji niskopoziomowego debugowania oraz przesyłania plików poprzez interfejs szeregowy XModem. Przechowywane w nieulotnej pamięci pliki mogą być uruchomione ręcznie za pomocą linii poleceń lub automatycznie, przy starcie systemu.

System On Module
Processor Marvell® PXA320 (806MHz)
RAM 64/128MB mobile DDR-SDRAM
ROM 128MB NAND Flash
RTC DS1339 Real Time Clock
Power supply Single 3.0V to 5.5V
Size 26mm SO-DIMM
Temp.-Range -25°C..85°C
Key Features
High Speed USB 2.0 Client
Full Speed USB 1.1 Host
LCD controller up to 800 x 600, 18bpp
Camera Interface
Several Interfaces:
3x UART, 2x SDIO, AC97/I2S,I2C,
3x SSP, Keypad, Compact Flash

Copyright © 2009-2014 QUANTUM Corp. All rights reserved.